225/55R17 97Y N’Fera Primus

NEXEN

225/55R17 97Y N’Fera Primus

225/55R17 97Y N’Fera Primus

7,370.00 ден

Out of stock

7,370.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503729 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Primus

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: