225/55R18 102V CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN

225/55R18 102V CROSSCLIMATE 2 XL

225/55R18 102V CROSSCLIMATE 2 XL

12,000.00 ден

На лагер

12,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501736 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: