225/55R18 98H WSZer3

PIRELLI
-10%

225/55R18 98H WSZer3

225/55R18 98H WSZer3

11,565.00 ден

На лагер

11,565.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: