225/55R19 99V Observe S944

TOYO
-10%

225/55R19 99V Observe S944

225/55R19 99V Observe S944

10,044.00 ден

Out of stock

10,044.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023174 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE S944

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: