225/60R17 99H UltraContact FR

CONTINENTAL

225/60R17 99H UltraContact FR

225/60R17 99H UltraContact FR

11,650.00 ден

Out of stock

11,650.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500269 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: