225/65R17 102H CROSSCLIMATE SUV 2

MICHELIN
-10%

225/65R17 102H CROSSCLIMATE SUV 2

225/65R17 102H CROSSCLIMATE SUV 2

9,531.00 ден

На лагер

9,531.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501972 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: