235/35R19 91W WR Snowproof XL

NOKIAN

235/35R19 91W WR Snowproof XL

235/35R19 91W WR Snowproof XL

15,520.00 ден

На лагер

15,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020958 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: