235/35R20 92W TS 860S XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/35R20 92W TS 860S XL FR

235/35R20 92W TS 860S XL FR

24,255.00 ден

На лагер

24,255.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505414 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: