235/35ZR18 90Y RXMOTION U11 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

235/35ZR18 90Y RXMOTION U11 XL

235/35ZR18 90Y RXMOTION U11 XL

3,448.00 ден

На лагер

3,448.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019145-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

90

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: