235/35ZR19 91Y N’Fera Sport XL

NEXEN

235/35ZR19 91Y N’Fera Sport XL

235/35ZR19 91Y N’Fera Sport XL

9,410.00 ден

На лагер

9,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503723 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: