235/40R18 95Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

235/40R18 95Y PWRGY XL

235/40R18 95Y PWRGY XL

7,596.00 ден

Out of stock

7,596.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503283 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: