235/40R18 95Y UHP XL RI

RIKEN

235/40R18 95Y UHP XL RI

235/40R18 95Y UHP XL RI

4,970.00 ден

На лагер

4,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015117 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: