235/40R19 96V POLARIS 5 XL FR

BARUM

235/40R19 96V POLARIS 5 XL FR

235/40R19 96V POLARIS 5 XL FR

12,600.00 ден

На лагер

12,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502611 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: