235/40R19 96Y UHP XL RI

RIKEN

235/40R19 96Y UHP XL RI

235/40R19 96Y UHP XL RI

5,730.00 ден

На лагер

5,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013037 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: