235/45 R17 97Y Celsius AS2 XL

TOYO

235/45 R17 97Y Celsius AS2 XL

235/45 R17 97Y Celsius AS2 XL

7,660.00 ден

На лагер

7,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500761 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: