235/45 R20 100HTL CROSSCLIMATE 2 XL TL

MICHELIN
-10%

235/45 R20 100HTL CROSSCLIMATE 2 XL TL

235/45 R20 100HTL CROSSCLIMATE 2 XL TL

20,025.00 ден

На лагер

20,025.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: