235/45R17 94Y PremiumContact 7 FR

CONTINENTAL

235/45R17 94Y PremiumContact 7 FR

235/45R17 94Y PremiumContact 7 FR

8,280.00 ден

На лагер

8,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505113 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: