235/45R17 97Y N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

235/45R17 97Y N’blue 4Season 2 XL

235/45R17 97Y N’blue 4Season 2 XL

6,920.00 ден

На лагер

6,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503749 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: