235/45R17 97Y Protoura Sport XL

DAVANTI

235/45R17 97Y Protoura Sport XL

235/45R17 97Y Protoura Sport XL

5,770.00 ден

Out of stock

5,770.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022129 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: