235/45R18 94W CSC 5 CS

CONTINENTAL

235/45R18 94W CSC 5 CS

235/45R18 94W CSC 5 CS

13,610.00 ден

Out of stock

13,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009912 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: