235/45R18 98V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-5%

235/45R18 98V WINGUARD Sport 2 XL

235/45R18 98V WINGUARD Sport 2 XL

8,189.00 ден

На лагер

8,189.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505104 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: