235/45R18 98W MA349 XL

MILEVER
-10%

235/45R18 98W MA349 XL

235/45R18 98W MA349 XL

3,708.00 ден

На лагер

3,708.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503830 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: