235/45R18 98W UHP XL RI

RIKEN

235/45R18 98W UHP XL RI

235/45R18 98W UHP XL RI

5,420.00 ден

На лагер

5,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016679 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: