235/45R18 98Y N’Fera Sport XL

NEXEN
-10%

235/45R18 98Y N’Fera Sport XL

235/45R18 98Y N’Fera Sport XL

6,633.00 ден

На лагер

6,633.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500631 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: