235/50 R17 100V PILOT ALPIN PA4 XL

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

235/50 R17 100V PILOT ALPIN PA4 XL

235/50 R17 100V PILOT ALPIN PA4 XL

8,170.00 ден

На лагер

8,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009116-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: