235/50R17 96W CSC5

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

235/50R17 96W CSC5

235/50R17 96W CSC5

10,024.00 ден

На лагер

10,024.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009630-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: