235/50R17 96Y DX640

OUTLET 2020
DAVANTI
-50%

235/50R17 96Y DX640

235/50R17 96Y DX640

3,155.00 ден

На лагер

3,155.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015499-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: