235/50R18H CRC WINTER

CONTINENTAL

235/50R18H CRC WINTER

235/50R18H CRC WINTER

12,450.00 ден

На лагер

12,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003204 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact Wi

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: