235/50R19 99V PWRGY

PIRELLI
-10%

235/50R19 99V PWRGY

235/50R19 99V PWRGY

9,657.00 ден

На лагер

9,657.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500895 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: