235/50R19 99W LATITUDE SPORT 3 MO

OUTLET 2020
MICHELIN
-25%

235/50R19 99W LATITUDE SPORT 3 MO

235/50R19 99W LATITUDE SPORT 3 MO

10,470.00 ден

На лагер

10,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019350-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: