235/50R20 104W Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

235/50R20 104W Protoura Sport XL

235/50R20 104W Protoura Sport XL

4,700.00 ден

На лагер

4,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500329-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: