235/55 R18 104V Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

235/55 R18 104V Celsius AS2 XL

235/55 R18 104V Celsius AS2 XL

6,615.00 ден

На лагер

6,615.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500768 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: