235/55R17 103V Seasonproof XL

NOKIAN

235/55R17 103V Seasonproof XL

235/55R17 103V Seasonproof XL

10,630.00 ден

На лагер

10,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022095 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: