235/55R17 103W UHP XL RI

RIKEN

235/55R17 103W UHP XL RI

235/55R17 103W UHP XL RI

5,190.00 ден

На лагер

5,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016627 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: