235/55R18 100V UHP RI

RIKEN
-10%

235/55R18 100V UHP RI

235/55R18 100V UHP RI

5,391.00 ден

На лагер

5,391.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021736 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: