235/55R18 104H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

235/55R18 104H GREEN-Max Winter UHP

235/55R18 104H GREEN-Max Winter UHP

5,160.00 ден

На лагер

5,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504981 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: