235/55R19 105H PILOT ALPIN 5 MO XL

MICHELIN
-10%

235/55R19 105H PILOT ALPIN 5 MO XL

235/55R19 105H PILOT ALPIN 5 MO XL

15,003.00 ден

На лагер

15,003.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505072 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT ALPIN 5 MO

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: