235/60R18 107H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

235/60R18 107H GREEN-Max Winter UHP

235/60R18 107H GREEN-Max Winter UHP

5,440.00 ден

На лагер

5,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504965 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: