235/60R18 107V PremiumContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/60R18 107V PremiumContact 7 XL FR

235/60R18 107V PremiumContact 7 XL FR

9,981.00 ден

На лагер

9,981.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504368 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: