235/60R18 ALL SEASON XL SUV RI

RIKEN

235/60R18 ALL SEASON XL SUV RI

235/60R18 ALL SEASON XL SUV RI

8,260.00 ден

На лагер

8,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500065 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: