235/65R17 108H WINGUARD Sport 2 SUV XL

NEXEN
-10%

235/65R17 108H WINGUARD Sport 2 SUV XL

235/65R17 108H WINGUARD Sport 2 SUV XL

6,786.00 ден

На лагер

6,786.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502153 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: