235/65R17 108W CSA2 XL

TOYO

235/65R17 108W CSA2 XL

235/65R17 108W CSA2 XL

8,740.00 ден

На лагер

8,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503580 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

108

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: