235/70R16 106H Bravuris 4×4

BARUM

235/70R16 106H Bravuris 4×4

235/70R16 106H Bravuris 4×4

8,170.00 ден

На лагер

8,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502797 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 4×4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: