245/35 R20 95V S954 XL

TOYO

245/35 R20 95V S954 XL

245/35 R20 95V S954 XL

16,490.00 ден

На лагер

16,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: