245/35R18 92Y DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

245/35R18 92Y DX640 XL

245/35R18 92Y DX640 XL

3,365.00 ден

На лагер

3,365.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015501-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: