ROADX

245/35R18 92Y RXMOTION U11 XL

245/35R18 92Y RXMOTION U11 XL

4,860.00 ден

Out of stock

4,860.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: AA021831 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y