245/35R19 93Y N’Fera Sport XL

NEXEN

245/35R19 93Y N’Fera Sport XL

245/35R19 93Y N’Fera Sport XL

10,630.00 ден

На лагер

10,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500641 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: