245/35R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

245/35R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

245/35R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

14,787.00 ден

На лагер

14,787.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503893 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: