245/35R20 95Y CUP2 R NO CN XL

MICHELIN

245/35R20 95Y CUP2 R NO CN XL

245/35R20 95Y CUP2 R NO CN XL

44,160.00 ден

Out of stock

44,160.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504167 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

CUP2 R NO CN

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: