245/35R20 95Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

MICHELIN

245/35R20 95Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

245/35R20 95Y PILOT SPORT 3 ZP MOE* XL

20,650.00 ден

Out of stock

20,650.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504467 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 3 ZP

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: